https://www.google.com/search?q=havl%C3%ADk+-rescue+z%C3%A1chrann%C3%A1+slu%C5%BEba+opatrovanie+s.r.o.&oq=&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCQgAECMYJxjqAjIJCAAQIxgnGOoCMgkIARAjGCcY6gIyCQgCECMYJxjqAjIJCAMQIxgnGOoCMgkIBBAjGCcY6gIyCQgFECMYJxjqAjIJCAYQIxgnGOoCMgkIBxAjGCcY6gLSAQszMzM3NzYxajBqN6gCCLACAQ&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Dátum: 05.01.2024 13:52
Meno: Dušan Pekár
Správa: Odporúčam každému, kto hľadá opatrovateľskú službu pre svojich blízkych. Profesionálny, spoľahlivý a ľudský prístup. 


05.01.2024 13:35
Meno: Martina Vargová
Správa: V dnešnej dobe život starých a chorých ľudí je nepopulárna téma až do momentu, kým sa nás to netýka. Nie je veľa ľudí, ktorý sa im snažia pomôcť, pochopiť ich, podporiť. Ja som našla takéhoto pána v Honzovi , ktorý pomáha môjmu otcovi (veľmi vážny stav po porážke ) s cvičením. Keď otecko nemá silu cvičiť, pomasíruje ho, porozpráva sa s ním... Je to nielen veľký profesionál, ale hlavne človek s veľkým srdcom. Ďakujem veľmi pekne v mene svojich rodičov za Váš prístup, pomoc a priateľstvo

Ľubica Kányaová napsal(a) recenzi na Rescue. Ján Havlík - Hvězdičky (5)

2 hod ·

Som veľmi spokojná,majú nielen veľmi profesionálny prístup pacientom ale aj veľmi ľudský,sama to vidím na mojom manželovi.i on sa veľmi teší na každú návštevu a jeho stav sa dokonca veľmi zlepšil,sú ochotný pri zhoršení stavu prísť v každú nočnú hodinu,odporúčam všetkým.dakujem im  za všetko.

Miroslava Hodásová Perfektna a profesionalna sluzba, preplaca poistovna, velmi nam rodine pomohli, ked otec zomieral na rakovinu. Velka vdaka za pomoc v situacii, kedy prichadzte o cloveka a neviete pomoct, pridu pomozu profesionalne aj ludsky.

So službami Rescue sme veľmi spokojní - ja aj manžel - sú spoľahliví, na čom sa dohodneme, to platí, čo sľúbia, vždy dodržia, kým som v práci, viem, že manžel je v dobrých rukách po odbornej aj ľudskej stránke, naozaj sa snažia pomôcť (aj nad rámec dohody), ich služby odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomôcť v ťažkej/zložitej životnej situácii, veľmi pekne im za všetko ďakujem Filová.


Zdenka Rečová Červeňáková Môžem odporúčať.Pomohla mi,keď som mala ťažko choreho otca.Edita Mareckova Sama som klientkou firmy RESCUE, pricom p. Havlik je moj fyzioterapeut ..... som velmi spokojna ...... DOPORUCUJEM ‎Viera Morgan‎ pro Havlík Ján

36 min ·

Touto cestou chcem sa veľmi pekne a úctivo poďakovať celému kolektívu Záchrannej a opatrovateľskej služby RESCUE, pánovi Havlíkovi za príkladnú starostlivosť o môjho manžela, ktorý bol prepustený z nemocnice ako nesamostatný, nemobilný, vyžadujúci plnú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť inej osoby. Po úvodnej stabilizácii si jeho stav vyžadoval zároveň aj rehabilitačné cvičenia, ktoré mu mali zabezpečiť postupnú mobilitu.

Po dvoch mesiacoch odbornej starostlivosti a dobrým výberom rehabilitačných cvikov, sa manžel naučil opäť chodiť s barlami, neskôr s paličkou a aj po schodoch. Je samostatný a dokáže si zabezpečiť dennú hygienu takmer bez pomoci. Po tejto skúsenosti každému, kto je v takejto situácii služby tohto záchranárskeho a opatrovateľského kolektívu vrelo odporúčam. Veľká vďaka celému kolektívu.


Ťažko nájsť slová, aby som dokázala vyjadriť, čo všetko spravili títo 

Ľudia pre mojich staručkých vyše 90-ročných rodičov. A pre mňa, čo som
už po 3 rokoch opatery rodičov nevládala. Ocka 2x rozchodili, zahojili
aj "nezahojiteľné", optimizmus, nádej a láskavosť im so sebou prinášali.
Aj mne.

V každom kritickom okamihu boli ihneď k dispozícii, aj keď sa sami
museli obetovať. Stáli pri mne aj v tej najťažšej chvíli, keď mi moji
najdrahší odišli. Všetko zariadili, spoľahliví, flexibilní, obetaví.

Týmto Ľuďom vďačím za to, že som mohla splniť svoj sľub a rodičov
doopatrovať v domácom prostredí. Nebo mi ich zoslalo v čase najvyššej
núdze, naveky som im zaviazaná a vďačná. Nenájdete lepších.

Ľubomíra Onderková

Dátum: 17.04.2019 20:39
Meno: Andrea Madaraszova
Správa: Chcem sa velmi pekne podakovat firme Rescue za opatrovanie a rehabilitacie mojho otca.Za ich ochotu,obetavost,trpezlivost a velmi prijemny pristup ich odporučam pre všetkych. 

Dátum: 23.05.2019 07:25
Meno: rodina pani Evy Procházkovej
Správa: Chceli by sme sa poďakovať celému tímu Janka Havlíka so skvelou a profesionálnou opaterou ktorú poskytli našej babičke Eve Procházkovej v posledných dňoch jej života, tešila sa ,že mala takú perfektnú opateru.
ďakujeme

dcéra Redika a vnuci Timea a Palo

Meno: Jana Genszká
Správa: Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Janovi Havlikovi za rehabilitáciu môjho manžela, ktorý sa na cvičenie vždy tešil. Bol ochotný pomôcť aj čo sa týka opatrovania, keď som to už potrebovala. Určite túto firmu odporúčam všetkým, ktorí to potrebujú. Ešte raz srdečné vďaka 

 Tu nám môžete napísať svoje referencie.

https://www.google.com/search?q=havl%C3%ADk+-rescue+z%C3%A1chrann%C3%A1+slu%C5%BEba+opatrovanie+s.r.o.&oq=&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCQgAECMYJxjqAjIJCAAQIxgnGOoCMgkIARAjGCcY6gIyCQgCECMYJxjqAjIJCAMQIxgnGOoCMgkIBBAjGCcY6gIyCQgFECMYJxjqAjIJCAYQIxgnGOoCMgkIBxAjGCcY6gLSAQszMzM3NzYxajBqN6gCCLACAQ&sourceid=chrome&ie=UTF-8