https://www.google.com/search?q=havl%C3%ADk+-rescue+z%C3%A1chrann%C3%A1+slu%C5%BEba+opatrovanie+s.r.o.&oq=&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCQgAECMYJxjqAjIJCAAQIxgnGOoCMgkIARAjGCcY6gIyCQgCECMYJxjqAjIJCAMQIxgnGOoCMgkIBBAjGCcY6gIyCQgFECMYJxjqAjIJCAYQIxgnGOoCMgkIBxAjGCcY6gLSAQszMzM3NzYxajBqN6gCCLACAQ&sourceid=chrome&ie=UTF-8

JimiWatch 5 – SOS náramok pre seniorov

novinka,zľava-26,67%

Zažite ideálnu kombináciu bezpečia a módneho šarmu s hodinkami núdzového volania. JimiWatch 5 je najpokrokovejšia generácia SOS náramku so zabudovaným detektorom pádu, krokomerom, biosenzorom na meranie pulzu, tlaku, SpO2 a telesnej teploty. Spolu s Bluetooth lokalizačným čipom viete lokalizovať konkrétnu miestnosť v rámci domácnosti. Tento malý mobilný telefón s obojsmerným volaním podobný hodinkám umožňuje monitorovanej osobe, aby si odkiaľkoľvek a kedykoľvek privolala pomoc vždy, keď to potrebuje.

Bluetooth lokalizačný čip pre lokalizáciu v interiéroch súčasťou balenia.

JimiWatch 5 – SOS náramok pre seniorov

JimiWatch 5 má jedno SOS tlačídlo na bočnej strane a umožňuje monitorovanej osobe, aby si odkiaľkoľvek a kedykoľvek privolala pomoc vždy, keď to potrebuje. Senior nosí SOS náramok na ruke ako bežné hodinky. Meranie pulzu, tlaku, SPO2 a telesnej teploty sa plne ovláda vzdialene cez aplikáciu.

Bluetooth lokalizačný čip pre lokalizáciu v interiéroch súčasťou balenia.

Komu je JimiWatch 5 určený?

SOS náramok JimiWatch 5 ocenia najmä starší, osamelí, chronicky chorí a imobilní ľudia.

Ako JimiWatch 5 funguje?

SOS náramok nosíte na ruke ako bežné hodinky. Funguje predovšetkým ako SOS zariadenie v prípade úrazu alebo núdze. Vložená SIM karta zabezpečí telefonické spojenie ako aj mobilný internet 4G LTE. V prípade núdze (dlhším podržaním SOS tlačítka na bočnej strane) náramok volá na predvolené čísla podľa poradia, aké si určite v aplikácií. V prípade úrazu, ktorý náramok zaznamená vďaka vylepšenému senzoru pádu s funkciou odpočítavania taktiež volá na predvolené čísla. Náramok pravidelne kontroluje denné aktiviy, zdravotný stav a vysiela 24/7 do Cloudu namerané hodnoty (počet krokov, pulz, tlak, SPO2, teplotu). Automatické merania sú nastavené 3 x za deň. Mimo to máte možnosť meranie pulzu, tlaku, SPO2 a telesnej teploty kedykoľvek cez aplikáciu. Vylepšená lokalizácia v kombinácií s Bluetooth lokalizačným čipom umožňuje zistiť, v ktorej z miestností interiéru sa človek volajúci o pomoc nachádza. V exteriéri je lokalizácia zabezpečená pomocou GPS.

Pripojením náramku k Plafforme na monitorovanie bezpečia a zdravia Seniio Care získavate Virtuálnu asistentku, ktorá Vás cez aplikáciu upozorní na :

Závažné situácie - SOS udalosť alebo pád s ktorým si vaši blízki sami neporadia.

Rizikové situácie - neštandardné zdravotné hodnoty

JimiWatch 5 spolu s Patformou Seniio Care zabezpečuje pasívny dohľad na diaľku bez vyrušovania osoby s SOS tlačidlom na ruke. Vďaka nemu monitorovaný i monitorujúci získavajú lepšiu vnútornú pohodu, keďže navzájom vedia, že v prípade núdze náramok včas rozbehne záchrannú akciu.

Kľúčové vlastnosti náramku JimiWatch 5

 • Jednoduché ovládanie.
 • JimiWatch 5 pracuje na princípe mobilného telefónu vybaveného handsfree, po stlačení SOS tlačidla volá na predvolené čísla zo zoznamu.
 • Vylepšený senzor pádu s odpočítavaním upozorní na nebezpečné pády a úrazy monitorovanej osoby.
 • Lokalizácia v interiéri pomocou lokalizačného systému cez technológiu Bluetooth, možnosť lokalizácie konkrétnej miestnosti.
 • Senzor na meranie pulzu, tlaku, SPO2, teploty.
 • Certifikát IP 66 - ochrana proti prachu, ochrana pred náhodým ponorením do stojacej vody, umývanie ruky, dážď.
 • Batéria vydrží v pohotovostnom režime (bez geolokalizácie) až 3 dni.
 • Lokalizácia pri SOS volaniach pomocou satelitného systému GPS.
 • Cloudové služby (aplikácia )sú spoplatnené podľa aktuálneho cenníka a podmienok digitálnych služieb.
 • Elegantný náramok vyrobený z antialergického silikónu.

Obsah balenia :

 • JimiWatch 5 SOS náramok
 • Sieťový adaptér DC 5V/1A
 • Magnetický kábel
 • Užívateľský manuál

UPOZORNENIE

K zakúpenému zariadeniu používajte výlučne vybavenie schválené spoločnosťou SmartJimi. Nabíjačka a káble, ktoré nie sú kompatibilné s naším zariadením, môžu spôsobiť jeho poškodenie alebo vážne zranenie.


Dodatočné parametre

Kategória SOS náramky
Záruka 2 roky
Hmotnosť 0.21 kg
Rozmer zariadenia 47,5 x 35,4 x 16,9 mm
Hmotnosť náramku 65g
Batéria 3.7V, 580mAh, 55 hodín pohotovostný režim
4 technológie lokalizácie GPS, BLE, WIFI, LBS
Vode odolnosť IP67 – ponorenie do 1m
Podpora siete 4G LTE B1/B3/B7/B8/B20
Obrazovka Amoled dotykový displej
Senzory Pohybu a vibrácií, senzor srdcovej frekvencie
Slot na SIM kartu Nano 

Niesme platci DPH

220,00 € 300,00 €
https://www.google.com/search?q=havl%C3%ADk+-rescue+z%C3%A1chrann%C3%A1+slu%C5%BEba+opatrovanie+s.r.o.&oq=&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCQgAECMYJxjqAjIJCAAQIxgnGOoCMgkIARAjGCcY6gIyCQgCECMYJxjqAjIJCAMQIxgnGOoCMgkIBBAjGCcY6gIyCQgFECMYJxjqAjIJCAYQIxgnGOoCMgkIBxAjGCcY6gLSAQszMzM3NzYxajBqN6gCCLACAQ&sourceid=chrome&ie=UTF-8